Im Online Czat teraz
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: ST
Orzecznictwo: rohs
Numer modelu: STM32F205RGT6
Dokument: 1457707552494.pdf
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: consult with
Szczegóły pakowania: T/R
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 000
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Opis
Kategoria produktu:: MCU Maksymalna prędkość (MHz): 120MHz
Szerokość magistrali danych:: 32-bitowy Rozmiar pamięci programu:: 1 MB
Wielkość pamięci RAM:: 132kB Napięcie robocze: 1,8 V ~ 3,6 V
Liczba wejść/wyjść:: 51
Podkreślić:
STM32F205RGT6 ARM MCU z USBOTG
32-bitowy MCU z pamięcią flash o pojemności 1 MB
Mikrokontroler oparty na ARM z interfejsem Ethernet
Mikrokontroler STM32F205RGT6 ARM 32-bitowy
Kluczowe cechy
  • Rdzeń: 32-bitowy procesor ARM Cortex-M3 (maks. 120 MHz) z akceleratorem Adaptive Real-Time Accelerator dla wykonania Flash bez opóźnień
  • Wydajność: 150 DMIPS/1,25 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • Pamięć: Do 1 MB Flash, 512 bajtów OTP, do 128 + 4 KB SRAM
  • Wyświetlacz: Równoległy interfejs LCD w trybach 8080/6800
  • Zarządzanie energią: Praca od 1,8 do 3,6 V z ochroną POR, PDR, PVD i BOR
  • System zegarowy: Oscylator kwarcowy 4-26 MHz, wewnętrzny oscylator RC 16 MHz z fabryczną kalibracją, oscylator RTC 32 kHz