Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: ST
Πιστοποίηση: rohs
Αριθμό μοντέλου: STM32F205RGT6
Έγγραφο: 1457707552494.pdf
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: consult with
Συσκευασία λεπτομέρειες: T/R
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
περιγραφή
Κατηγορία προϊόντων:: ΜΚΥ Ανώτατη ταχύτητα (MHZ): 120MHz
Πλάτος διαύλου δεδομένων:: 32 bit Μέγεθος μνήμης προγράμματος:: 1MB
Δεδομένα Μέγεθος RAM:: 132 kB Τάση λειτουργίας: 1.8V~3.6V
Αριθμός I/O:: 51
Επισημαίνω:
STM32F205RGT6 ARM MCU με USBOTG
32bit MCU με μνήμη Flash 1MB
Μικροελεγκτής με βάση το ARM με διεπαφή Ethernet
32bit MCU βασισμένη σε ARM STM32F205RGT6
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Κέντρο:ARM 32-bit Cortex-M3 CPU (μέγιστο 120 MHz) με Adaptive Real-Time Accelerator για εκτέλεση Flash σε κατάσταση αναμονής 0
  • Απόδοση:150 DMIPS/1,25 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • Μνήμη:Μέχρι 1 MB Flash, 512 bytes OTP, έως 128 + 4 KB SRAM
  • Εμφάνιση:Παράλληλη διεπαφή LCD με λειτουργίες 8080/6800
  • Διαχείριση ισχύος:1.8 έως 3,6 V λειτουργία με προστασία POR, PDR, PVD και BOR
  • Σύστημα ρολογιού:Κρυστάλλινος ταλαντωτής 4-26 MHz, εσωτερικός RC 16 MHz, 32 kHz RTC ταλαντωτής