STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Pamięć Flash 1.4-Mbyte RAM 46 interfejsów komunikacyjnych i analogowych SMPS Crypto
Im Online Czat teraz
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
Duży Obraz :  STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Pamięć Flash 1.4-Mbyte RAM 46 interfejsów komunikacyjnych i analogowych SMPS Crypto
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: ST
Orzecznictwo: rohs
Numer modelu: STM32H7B0VBT6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: consult with
Szczegóły pakowania: T/R
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 000
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Opis
Kategoria produktu:: MCU Maksymalna prędkość (MHz): 280MHz
Szerokość magistrali danych:: 32-bitowy Rozmiar pamięci programu:: 128 KB
Wielkość pamięci RAM:: 1,4MB Napięcie robocze: 1,62 V ~ 3,6 V
Liczba wejść/wyjść:: 80
Podkreślić:
Mikrokontroler STM32H7B0VBT6 32-bit z pamięcią Flash
Mikrokontroler Arm Cortex-M7 280 MHz
Mikrokontroler z SMPS i Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bitowy ARM® Cortex®-M7 Mikrokontroler
Wysokiej wydajności 32-bitowy moduł MCU Arm® Cortex®-M7, działający w częstotliwości 280 MHz, z pamięcią flash o pojemności 128 Kbyte, pamięcią RAM o pojemności 1,4 MByte, 46 interfejsami komunikacyjnymi i analogowymi, zintegrowanym SMPS i możliwościami kryptograficznymi.
Kluczowe cechy
Architektura rdzenia
  • 32-bitowe rdzeń Arm® Cortex®-M7 z podwójną precyzją FPU i L1 cache
  • 16 Kbyte pamięci podręcznej danych i 16 Kbyte pamięci podręcznej instrukcji
  • Możliwość jednorazowego dostępu z 128-bitowej pamięci Flash
  • Częstotliwość pracy do 280 MHz z MPU
  • 599 DMIPS / 2,14 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • Wsparcie instrukcji DSP
Konfiguracja pamięci
  • 128 Kbyte pamięci flash plus 1 Kbyte pamięci OTP
  • 1.18 Mbytów SRAM użytkownika i 4 Kbyte SRAM w domenie Backup
  • 2x interfejsy pamięci Octo-SPI z odszyfrowaniem w locie
  • Multipleks I/O z obsługą seryjnych formatów PSRAM/NOR, Hyper RAM/Flash
  • Elastyczny sterownik pamięci zewnętrznej z maksymalnie 32-bitową szlakią danych
Elementy zabezpieczeń
  • ROP, PC-ROP, aktywna ochrona przed naruszeniami
  • Wsparcie bezpiecznej aktualizacji oprogramowania
  • Tryb bezpiecznego dostępu
Możliwości I/O
  • Do 138 portów I/O z możliwością przerywania
  • Szybki I/O zdolny do maksymalnej częstotliwości 133 MHz
  • Do 164 I/O z tolerancją 5 V
Zarządzanie energią
  • Tryb zatrzymania: do 32 μA przy pełnej retencji pamięci RAM
  • Standby: 2,8 μA (Backup SRAM OFF, RTC/LSE ON, PDR OFF)
  • VBAT: 0,8 μA (RTC i LSE ON)
  • 2 odrębne domeny mocy dla optymalizacji efektywności energetycznej
  • Napięcie robocze: 1,62 do 3,6 V zasilanie i I/O aplikacji
Zarządzanie zegarkami
  • Oscylatory wewnętrzne: 64 MHz HSI, 48 MHz HSI48, 4 MHz CSI, 32 kHz LSI
  • Oszylatory zewnętrzne: 4-50 MHz HSE, 32,768 kHz LSE