STM32H7B0VBT6 32 بیتی Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCU 128 کیوبایت حافظه فلش 1.4-MbyteRAM 46com و رابط های آنالوگ SMPS Crypto
چت IM آنلاین در حال حاضر
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
جزئیات محصول:
محل منبع: CN
نام تجاری: ST
گواهی: rohs
شماره مدل: STM32H7B0VBT6
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: consult with
جزئیات بسته بندی: T/R
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000
مخاطب حالا حرف بزن
شرح
رده محصولات:: مکشبه حداکثر سرعت (MHz): 280 مگاهرتز
عرض گذرگاه داده:: 32 بیت اندازه حافظه برنامه:: 128 کیلوبایت
اندازه RAM داده ها:: 1.4 مگابایت ولتاژ عملیاتی: 1.62V~3.6V
تعداد ورودی/خروجی:: 80
برجسته کردن:
Arm Cortex-M7 microcontroller 280 MHz
MCU with SMPS and Crypto
STM32H7B0VBT6 میکروکنترلر 32 بیتی Arm® Cortex®-M7
ویژگی های کلیدی
معماری هسته ای
  • هسته ۳۲ بیتی Arm® Cortex®-M7 با FPU دو برابر دقیق و کش L1
  • قابلیت دسترسی تک از حافظه فلش 128-بیتی
  • فرکانس عملیاتی تا 280 مگاهرتز با MPU
  • 599 DMIPS / 2.14 DMIPS/MHz (دریستون 2.1)
  • پشتیبانی از دستورالعمل های DSP
پیکربندی حافظه
  • 128 کیبایت حافظه فلش به علاوه 1 کیبایت حافظه OTP
  • حدود 1.4 مگابایت رم: 192 کیبایت رم TCM (از جمله 64 کیبایت رم ITCM + 128 کیبایت رم DTCM)
  • 1.18 مگابایت از SRAM کاربر و 4 Kbyte از SRAM در دامنه پشتیبان
  • رابط های حافظه 2x Octo-SPI با رمزگشایی در پرواز
  • I/O multiplexing با پشتیبانی از فرمت های سریال PSRAM/NOR، Hyper RAM/Flash frame
  • کنترل کننده ی حافظه ی خارجی انعطاف پذیر با اتوبوس 32 بیتی
ویژگی های امنیتی
  • ROP، PC-ROP، حفاظت فعال از دستکاری
  • پشتیبانی از ارتقاء نرم افزار ایمن
  • حالت دسترسی امن
قابلیت های I/O
  • حداکثر 138 پورت I/O با قابلیت قطع
  • I/O های سریع قادر به سرعت تا 133 مگاهرتز
  • تا 164 I/O با تحمل 5 ولت
مدیریت انرژی
  • حالت توقف: تا 32 μA با حفظ کامل RAM
  • حالت آماده: 2.8 μA (SRAM پشتیبان OFF، RTC/LSE ON، PDR OFF)
  • VBAT: 0.8 μA (RTC و LSE ON)
  • 2 دامنه قدرت جداگانه برای بهره وری بهینه انرژی
  • ولتاژ عملیاتی: 1.62 تا 3.6 ولت برق و I/O
مدیریت ساعت
  • نوسانگرهای داخلی: 64 MHz HSI، 48 MHz HSI48، 4 MHz CSI، 32 kHz LSI
  • نوسانگرهای خارجی: 4-50 MHz HSE، 32.768 kHz LSE