STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCU 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com Και αναλογικές διεπαφές SMPS Crypto
Είμαι Online Chat Now
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: ST
Πιστοποίηση: rohs
Αριθμό μοντέλου: STM32H7B0VBT6
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: consult with
Συσκευασία λεπτομέρειες: T/R
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
περιγραφή
Κατηγορία προϊόντων:: ΜΚΥ Ανώτατη ταχύτητα (MHZ): 280MHz
Πλάτος διαύλου δεδομένων:: 32 bit Μέγεθος μνήμης προγράμματος:: 128KB
Δεδομένα Μέγεθος RAM:: 1.4MB Τάση λειτουργίας: 1.62V~3.6V
Αριθμός I/O:: 80
Επισημαίνω:
STM32H7B0VBT6 32-bit MCU με μνήμη Flash
Μικροελεγκτής Arm Cortex-M7 280 MHz
MCU με SMPS και Crypto
STM32H7B0VBT6 32 bit Arm® Cortex®-M7 μικροελεγκτής
Υψηλής απόδοσης 32-bit MCU Arm® Cortex®-M7 που λειτουργεί σε 280 MHz με 128 Kbyte Flash Memory, 1,4 Mbyte RAM, 46 επικοινωνιακές και αναλογικές διεπαφές, ενσωματωμένο SMPS και κρυπτογραφικές δυνατότητες.
Βασικά χαρακτηριστικά
Βασική αρχιτεκτονική
  • 32-bit ARM® Cortex®-M7 πυρήνας με διπλή ακρίβεια FPU και L1 cache
  • 16 Kbyte αποθήκευσης δεδομένων και 16 Kbyte αποθήκευσης εντολών
  • Ικανότητα ενιαίας πρόσβασης από ενσωματωμένη μνήμη Flash 128 bit
  • Δραστηριακή συχνότητα έως 280 MHz με MPU
  • 599 DMIPS / 2,14 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • Υποστήριξη οδηγιών DSP
Διαμόρφωση μνήμης
  • 128 Kbyte μνήμης Flash συν 1 Kbyte μνήμης OTP
  • 1.18 Mbytes SRAM χρήστη και 4 Kbytes SRAM στον τομέα Backup
  • 2x διεπαφές μνήμης Octo-SPI με αποκρυπτογράφηση επί τόπου
  • Πολλαπλασιασμός I/O με υποστήριξη σε σειρά PSRAM/NOR, Hyper RAM/Flash.
  • Ελαστικός ελεγκτής εξωτερικής μνήμης με δρομολόγιο δεδομένων έως και 32 bit
Χαρακτηριστικά ασφαλείας
  • ROP, PC-ROP, ενεργή προστασία από παραβίαση
  • Υποστήριξη ασφαλείας αναβάθμισης firmware
  • Διακόσμηση ασφαλείας πρόσβασης
Δυναμίες Ε/Υ
  • Μέχρι 138 θύρες I/O με δυνατότητα διακοπής
  • Ταχεία I/O ικανές μέχρι 133 MHz
  • Μέχρι 164 I/O με ανοχή 5 V
Διαχείριση ενέργειας
  • Τρόπος διακοπής: έως 32 μA με πλήρη διατήρηση της μνήμης RAM
  • Σε κατάσταση αναμονής: 2,8 μA (Backup SRAM OFF, RTC/LSE ON, PDR OFF)
  • VBAT: 0,8 μA (RTC και LSE ON)
  • 2 χωριστά πεδία ισχύος για βελτιστοποιημένη απόδοση ισχύος
  • Δραστηριακή τάση: 1,62 έως 3,6 V τροφοδοσία εφαρμογής και I/O
Διαχείριση ρολογιού
  • Εσωτερικοί ταλαντωτές: 64 MHz HSI, 48 MHz HSI48, 4 MHz CSI, 32 kHz LSI
  • Εξωτερικοί ταλαντωτές: 4-50 MHz HSE, 32,768 kHz LSE