STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flashgeheugen 1.4-MbyteRAM 46com En Analoge Interfaces SMPS Crypto
Ik ben online Chatten Nu
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
Grote Afbeelding :  STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flashgeheugen 1.4-MbyteRAM 46com En Analoge Interfaces SMPS Crypto
Productdetails:
Plaats van herkomst: CN
Merknaam: ST
Certificering: rohs
Modelnummer: STM32H7B0VBT6
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: consult with
Verpakking Details: T/R
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 100000
Contact Praatje Nu
beschrijving
Productcategorie:: MCU Max Speed (Mhz): 280MHz
De Breedte van de gegevensbus:: met 32 bits De Grootte van het programmageheugen:: 128KB
Gegevens RAM Size:: 1.4MB Bedrijfsspanning: 1.62V~3.6V
Aantal I/O's:: 80
Markeren:
STM32H7B0VBT6 32-bit MCU met Flashgeheugen
Arm Cortex-M7 microcontroller 280 MHz
MCU met SMPS en Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 Microcontroller
Krachtige 32-bit Arm® Cortex®-M7 MCU met een kloksnelheid van 280 MHz, 128 Kbyte Flash-geheugen, 1,4 Mbyte RAM, 46 communicatie- en analoge interfaces, geïntegreerde SMPS en cryptografische mogelijkheden.
Belangrijkste kenmerken
Core Architectuur
  • 32-bit Arm® Cortex®-M7 core met FPU met dubbele precisie en L1-cache
  • 16 Kbyte datachache en 16 Kbyte instructiecache
  • Single access mogelijkheid vanuit 128-bit ingebed Flash-geheugen
  • Bedrijfsfrequentie tot 280 MHz met MPU
  • 599 DMIPS / 2,14 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • Ondersteuning voor DSP-instructies
Geheugenconfiguratie
  • 128 Kbyte Flash-geheugen plus 1 Kbyte OTP-geheugen
  • Ongeveer 1,4 Mbyte RAM: 192 Kbyte TCM RAM (inclusief 64 Kbyte ITCM RAM + 128 Kbyte DTCM RAM)
  • 1,18 Mbyte gebruikers-SRAM en 4 Kbyte SRAM in het back-updomein
  • 2x Octo-SPI-geheugeninterfaces met on-the-fly decryptie
  • I/O-multiplexing met ondersteuning voor seriële PSRAM/NOR, Hyper RAM/Flash frameformaten
  • Flexibele externe geheugencontroller met tot 32-bit databus
Beveiligingsfuncties
  • ROP, PC-ROP, actieve tamperbeveiliging
  • Ondersteuning voor veilige firmware-upgrade
  • Beveiligde toegangsmodus
I/O-mogelijkheden
  • Tot 138 I/O-poorten met interruptmogelijkheid
  • Snelle I/O's geschikt voor tot 133 MHz
  • Tot 164 5-V-tolerante I/O's
Energiebeheer
  • Stopmodus: tot 32 µA met volledige RAM-retentie
  • Stand-by: 2,8 µA (back-up SRAM UIT, RTC/LSE AAN, PDR UIT)
  • VBAT: 0,8 µA (RTC en LSE AAN)
  • 2 aparte voedingsdomeinen voor geoptimaliseerde energie-efficiëntie
  • Bedrijfsspanning: 1,62 tot 3,6 V voedingsspanning en I/O's
Klokbeheer
  • Interne oscillatoren: 64 MHz HSI, 48 MHz HSI48, 4 MHz CSI, 32 kHz LSI
  • Externe oscillatoren: 4-50 MHz HSE, 32,768 kHz LSE