STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz Mikrodenetleyiciler 128-Kbyte Flash Bellek 1.4-Mbyte RAM 46 iletişim ve Analog Arayüz SMPS Kripto
Ben sohbet şimdi
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz MCUs 128-Kbyte Flash Memory 1.4-MbyteRAM 46com And Analog Interfaces SMPS Crypto
Büyük resim :  STM32H7B0VBT6 32-bit Arm® Cortex®-M7 280 MHz Mikrodenetleyiciler 128-Kbyte Flash Bellek 1.4-Mbyte RAM 46 iletişim ve Analog Arayüz SMPS Kripto
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: ST
Sertifika: rohs
Model numarası: STM32H7B0VBT6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: consult with
Ambalaj bilgileri: T/R
Teslim süresi: 5-8 gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union
Yetenek temini: 100000
İletişim Şimdi konuşalım.
Açıklama
Ürün Kategorisi:: MCU Maksimum Hız (MHz): 280MHz
Veri Yolu Genişliği:: 32 bit Program Hafıza Boyutu:: 128KB
Veri RAM Boyutu:: 1.4MB Çalışma Gerilimi: 1.62V~3.6V
G/Ç sayısı:: 80
Vurgulamak:
STM32H7B0VBT6 32 bit MCU ile Flash Bellek
Arm Cortex-M7 mikro denetleyici 280 MHz
SMPS ve Crypto ile MCU
STM32H7B0VBT6 32 bitlik Arm® Cortex®-M7 Mikrodensör
Yüksek performanslı 32 bitlik Arm® Cortex®-M7 MCU, 128 Kbyte Flash Bellek, 1.4 Mbyte RAM, 46 iletişim ve analog arayüz, entegre SMPS ve şifreleme yetenekleriyle 280 MHz'de çalışır.
Temel Özellikler
Çekirdek Mimarlığı
  • Çift hassasiyetli FPU ve L1 önbelleği olan 32 bitlik Arm® Cortex®-M7 çekirdeği
  • 16 Kbyte veri önbelleği ve 16 Kbyte talimat önbelleği
  • 128 bitlik gömülü Flash bellekten tek erişim yeteneği
  • MPU ile 280 MHz'e kadar çalışma frekansı
  • 599 DMIPS / 2.14 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1)
  • DSP talimat desteği
Bellek Yapılandırması
  • 128 Kbyte Flash belleği artı 1 Kbyte OTP belleği
  • Yaklaşık 1.4 Mbytes RAM: 192 Kbyte TCM RAM (ITCM RAM'in 64 Kbyte + DTCM RAM'in 128 Kbyte dahil)
  • 1.18 MByte kullanıcı SRAM'ı ve 4 Kbyte SRAM'ı yedek alanında
  • Uçakta şifre çözme ile 2x Octo-SPI bellek arayüzleri
  • Seri PSRAM/NOR, Hyper RAM/Flash çerçeve biçimlerini destekleyen I/O multiplexing
  • 32 bit veri otobüsüne kadar esnek harici bellek denetleyici
Güvenlik Özellikleri
  • ROP, PC-ROP, aktif taklit koruması
  • Güvenli firmware yükseltme desteği
  • Güvenli erişim modu
I/O yetenekleri
  • Kesintisi yeteneğine sahip 138'e kadar I/O bağlantı noktası
  • Hızlı giriş/çıkış, 133 MHz'e kadar erişebilir
  • 164'e kadar 5 V toleranslı I/O
Güç Yönetimi
  • Durma modu: tam RAM tutma ile 32 μA'ya kadar
  • Bekleme: 2.8 μA (Backup SRAM OFF, RTC/LSE ON, PDR OFF)
  • VBAT: 0.8 μA (RTC ve LSE ON)
  • Optimize edilmiş enerji verimliliği için 2 ayrı güç alanı
  • Çalışma voltajı: 1.62 ila 3.6 V uygulama kaynağı ve I/O'ları
Saat Yönetimi
  • İç osilatörler: 64 MHz HSI, 48 MHz HSI48, 4 MHz CSI, 32 kHz LSI
  • Dış osilatörler: 4-50 MHz HSE, 32.768 kHz LSE