Im Online Czat teraz
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: ST
Orzecznictwo: rohs
Numer modelu: STM32F051K8U6
Dokument: 1482721610663.pdf
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: consult with
Szczegóły pakowania: T/R
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 000
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Opis
Kategoria produktu:: MCU Maksymalna prędkość (MHz): 48MHz
Szerokość magistrali danych:: 32-bitowy Rozmiar pamięci programu:: 64 KB
Wielkość pamięci RAM:: 8 KB Napięcie robocze: 2 V ~ 3,6 V
Liczba wejść/wyjść:: 27
Podkreślić:
STM32F051K8U6 32-bit MCU z pamięcią Flash
Mikrokontroler oparty na ARM z przetwornikami ADC i DAC
32-bitowy mikrokontroler z interfejsami komunikacyjnymi
32-bitowy MCU oparty na STM32F051K8U6 ARM®
Kluczowe cechy
  • Rdzeń:ARM® 32-bitowy procesor Cortex®-M0 z częstotliwością do 48 MHz
  • Wspomnienia:16 do 64 Kbytów pamięci flash z 8 Kbytami SRAM i sprawdzaniem parytetu sprzętu
  • Jednostka obliczania CRC
  • Zresetowanie i zarządzanie energią:Zasilanie cyfrowe i I/O: VDD = 2,0 V do 3,6 V, zasilanie analogowe: VDDA = od VDD do 3,6 V
  • Zresetowanie włączenia/wyłączenia (POR/PDR) z programowalnym czujnikiem napięcia (PVD)
  • Zarządzanie zegarem:Oscylator krystaliczny od 4 do 32 MHz, oscylator 32 kHz do RTC z kalibracją
  • Wewnętrzny układ RC 8 MHz z opcją x6 PLL i wewnętrznym oscylatorem RC 40 kHz
  • Do 55 szybkich I/O z możliwością mapowania na zewnętrznych wektorach przerywania
  • Do 36 I/O z tolerancją 5 V
  • 5-kanałowy sterownik DMA
  • Jeden 12-bitowy, 1,0 μs ADC (do 16 kanałów) z zakresem konwersji: od 0 do 3,6 V