چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: CN
نام تجاری: ST
گواهی: rohs
شماره مدل: STM32F051K8U6
سند: 1482721610663.pdf
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: consult with
جزئیات بسته بندی: T/R
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000
مخاطب حالا حرف بزن
شرح
رده محصولات:: مکشبه حداکثر سرعت (MHz): 48 مگاهرتز
عرض گذرگاه داده:: 32 بیت اندازه حافظه برنامه:: 64 کیلوبایت
اندازه RAM داده ها:: 8 کیلوبایت ولتاژ عملیاتی: 2V~3.6V
تعداد ورودی/خروجی:: 27
برجسته کردن:
ARM-based microcontroller with ADC DAC
32-bit MCU with communication interfaces
MCU 32 بیتی مبتنی بر ARM® STM32F051K8U6
حافظه فلش 16 تا 64 کیلو بایت با تایمر، ADC، DAC و رابط های ارتباطی که در 2.0-3.6V کار می کنند
ویژگی های کلیدی
  • هسته:پردازنده 32 بیتی ARM® Cortex®-M0 با فرکانس تا 48 مگاهرتز
  • خاطرات:۱۶ تا ۶۴ کیوبایت حافظه فلش با ۸ کیوبایت SRAM و چک برابری سخت افزار
  • واحد محاسبه CRC
  • تنظیم مجدد و مدیریت برق:منبع برق دیجیتال و I/O: VDD = 2.0 V تا 3.6 V، منبع برق آنالوگ: VDDA = از VDD تا 3.6 V
  • تنظیم مجدد قدرت (POR/PDR) با آشکارساز ولتاژ قابل برنامه ریزی (PVD)
  • حالت های کم مصرف: حالت خواب، توقف، حالت آماده با منبع VBAT برای RTC و ثبت پشتیبان
  • مدیریت ساعت:نوسانگر کریستالی 4 تا 32 مگاهرتز، نوسانگر 32 kHz برای RTC با کالیبراسیون
  • RC داخلی 8 MHz با گزینه PLL x6 و نوسان دهنده RC داخلی 40 kHz