Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: ST
Sertifika: rohs
Model numarası: STM32F051K8U6
Belge: 1482721610663.pdf
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: consult with
Ambalaj bilgileri: T/R
Teslim süresi: 5-8 gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union
Yetenek temini: 100000
İletişim Şimdi konuşalım.
Açıklama
Ürün Kategorisi:: MCU Maksimum Hız (MHz): 48MHz
Veri Yolu Genişliği:: 32 bit Program Hafıza Boyutu:: 64KB
Veri RAM Boyutu:: 8 KB Çalışma Gerilimi: 2V~3.6V
G/Ç sayısı:: 27
Vurgulamak:
STM32F051K8U6 Flash ile 32 bit MCU
ADC DAC'li ARM tabanlı mikro denetleyici
İletişim arayüzleri olan 32 bit MCU
STM32F051K8U6 ARM® tabanlı 32 bitlik MCU
16-64KB Flash belleği, saatçili, ADC, DAC ve iletişim arayüzleri ile 2.0-3.6V'de çalışır
Temel Özellikler
  • Çekirdek:ARM® 32 bit Cortex®-M0 CPU, frekansı 48 MHz'e kadar
  • Hatıralar:16 ila 64 Kbyte Flash belleği ile 8 Kbyte SRAM ve donanım eşitliği kontrolü
  • CRC hesaplama birimi
  • Tekrar ayarlama ve güç yönetimi:Dijital ve I/O kaynağı: VDD = 2.0 V'den 3.6 V'ye, Analog kaynağı: VDDA = VDD'den 3.6 V'ye
  • Programlanabilir voltaj dedektörü (PVD) ile güç açma / güç kesme sıfırlama (POR / PDR)
  • Düşük güç modları: RTC ve yedek kayıtlar için VBAT kaynağı ile uyku, durma, bekleme
  • Saat Yönetimi:4 ila 32 MHz kristal osilatör, kalibrasyonlu RTC için 32 kHz osilatör
  • x6 PLL seçeneği ve iç 40 kHz RC osilatörü ile iç 8 MHz RC
  • 55'e kadar hızlı giriş/çıkış, tümü harici kesinti vektörleri üzerinde harita edilebilir
  • 5 V toleranslı kapasiteye sahip en fazla 36 giriş/çıkış
  • 5 kanallı DMA denetleyici
  • Bir 12 bit, 1.0 μs ADC (en fazla 16 kanal) dönüşüm aralığı: 0 ila 3.6 V