Ik ben online Chatten Nu
Productdetails:
Plaats van herkomst: CN
Merknaam: ST
Certificering: rohs
Modelnummer: STM32F051K8U6
Document: 1482721610663.pdf
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: consult with
Verpakking Details: T/R
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 100000
Contact Praatje Nu
beschrijving
Productcategorie:: MCU Max Speed (Mhz): 48 MHz
De Breedte van de gegevensbus:: met 32 bits De Grootte van het programmageheugen:: 64kB
Gegevens RAM Size:: 8kB Bedrijfsspanning: 2V~3.6V
Aantal I/O's:: 27
Markeren:
STM32F051K8U6 32-bit MCU met Flash
ARM-gebaseerde microcontroller met ADC DAC
32-bit MCU met communicatie-interfaces
STM32F051K8U6 ARM®-gebaseerde 32-bit MCU
16 tot 64 KB Flash-geheugen met timers, ADC, DAC en communicatie-interfaces werkend op 2,0-3,6V
Belangrijkste kenmerken
  • Kern: ARM® 32-bit Cortex®-M0 CPU met frequentie tot 48 MHz
  • Geheugens: 16 tot 64 Kbyte Flash-geheugen met 8 Kbyte SRAM en hardware pariteitscontrole
  • CRC-berekeningseenheid
  • Reset en Power Management: Digitale en I/O-voeding: VDD = 2,0 V tot 3,6 V, Analoge voeding: VDDA = van VDD tot 3,6 V
  • Power-on/Power down reset (POR/PDR) met programmeerbare spanningsdetector (PVD)
  • Low-power modi: Sleep, Stop, Standby met VBAT-voeding voor RTC en back-upregisters
  • Klokbeheer: 4 tot 32 MHz kristaloscillator, 32 kHz oscillator voor RTC met kalibratie
  • Interne 8 MHz RC met x6 PLL-optie en interne 40 kHz RC-oscillator
  • Tot 55 snelle I/O's met alle toewijsbaar aan externe interruptvectoren
  • Tot 36 I/O's met 5 V tolerantie
  • 5-kanaals DMA-controller
  • Eén 12-bit, 1,0 µs ADC (tot 16 kanalen) met conversiebereik: 0 tot 3,6 V