Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: ST
Πιστοποίηση: rohs
Αριθμό μοντέλου: STM32F051K8U6
Έγγραφο: 1482721610663.pdf
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: consult with
Συσκευασία λεπτομέρειες: T/R
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
περιγραφή
Κατηγορία προϊόντων:: ΜΚΥ Ανώτατη ταχύτητα (MHZ): 48 MHz
Πλάτος διαύλου δεδομένων:: 32 bit Μέγεθος μνήμης προγράμματος:: 64KB
Δεδομένα Μέγεθος RAM:: 8kB Τάση λειτουργίας: 2V~3.6V
Αριθμός I/O:: 27
Επισημαίνω:
STM32F051K8U6 32-bit MCU με Flash
Μικροελεγκτής βασισμένος σε ARM με ADC DAC
32-bit MCU με διεπαφές επικοινωνίας
Μικροελεγκτής STM32F051K8U6 ARM® 32-bit
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Πυρήνας: Επεξεργαστής ARM® Cortex®-M0 32-bit με συχνότητα έως 48 MHz
  • Μνήμες: Μνήμη Flash 16 έως 64 Kbytes με 8 Kbytes SRAM και έλεγχο ισοτιμίας υλικού
  • Μονάδα υπολογισμού CRC
  • Επαναφορά και Διαχείριση Τροφοδοσίας: Ψηφιακή τροφοδοσία και τροφοδοσία I/O: VDD = 2.0 V έως 3.6 V, Αναλογική τροφοδοσία: VDDA = από VDD έως 3.6 V
  • Επαναφορά κατά την ενεργοποίηση/απενεργοποίηση (POR/PDR) με ρυθμιζόμενο ανιχνευτή τάσης (PVD)
  • Διαχείριση Ρολογιού: Ταλαντωτής κρυστάλλου 4 έως 32 MHz, ταλαντωτής 32 kHz για RTC με βαθμονόμηση
  • Εσωτερικός RC 8 MHz με επιλογή PLL x6 και εσωτερικός ταλαντωτής RC 40 kHz
  • Έως 55 γρήγορα I/O με δυνατότητα αντιστοίχισης σε διανύσματα εξωτερικών διακοπών
  • Έως 36 I/O με δυνατότητα αντοχής σε 5 V
  • Ελεγκτής DMA 5 καναλιών
  • Ένας αναλογικός μετατροπέας 12-bit, 1.0 µs ADC (έως 16 κανάλια) με εύρος μετατροπής: 0 έως 3.6 V