Im Online Czat teraz
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: ST
Orzecznictwo: rohs
Numer modelu: STM32F030K6T6
Dokument: 1481271865294.pdf
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: consult with
Szczegóły pakowania: T/R
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 000
Kontakt Rozmawiaj teraz.
Opis
Kategoria produktu:: MCU Maksymalna prędkość (MHz): 48MHz
Szerokość magistrali danych:: 32-bitowy Rozmiar pamięci programu:: 32 KB
Wielkość pamięci RAM:: 4 KB Napięcie robocze: 2,4 V ~ 3,6 V
Liczba wejść/wyjść:: 26
Podkreślić:
STM32F030K6T6 32-bitowy MCU z ADC
Mikrokontroler oparty na ARM z 256KB Flash
STM32F030K6T6 MCU 2
STM32F030K6T6 Value-line ARM®-based 32-bit MCU
Kluczowe cechy
  • Rdzeń: 32-bitowy procesor ARM® Cortex®-M0 o częstotliwości do 48 MHz
  • Pamięć: Pamięć Flash od 16 do 256 KB, SRAM od 4 do 32 KB z kontrolą parzystości sprzętowej
  • Zarządzanie energią: Zasilanie cyfrowe i I/O: 2,4V do 3,6V, tryby niskiego poboru mocy (Sleep, Stop, Standby)
  • System zegarowy: Oscylator kwarcowy 4-32 MHz, oscylator RTC 32 kHz, wewnętrzne oscylatory RC 8 MHz i 40 kHz
  • Możliwości I/O: Do 55 szybkich I/O z możliwością tolerancji 5V i mapowaniem przerwań zewnętrznych