Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: ST
Πιστοποίηση: rohs
Αριθμό μοντέλου: STM32F030K6T6
Έγγραφο: 1481271865294.pdf
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: consult with
Συσκευασία λεπτομέρειες: T/R
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Επικοινωνία Συνομιλία τώρα
περιγραφή
Κατηγορία προϊόντων:: ΜΚΥ Ανώτατη ταχύτητα (MHZ): 48 MHz
Πλάτος διαύλου δεδομένων:: 32 bit Μέγεθος μνήμης προγράμματος:: 32kB
Δεδομένα Μέγεθος RAM:: 4KB Τάση λειτουργίας: 2.4V~3.6V
Αριθμός I/O:: 26
Επισημαίνω:
STM32F030K6T6 MCU 32 bit με ADC
Μικροελεγκτής με βάση το ARM με 256KB Flash
Δραστηριότητα MCU STM32F030K6T6 2
Μικροελεγκτής ARM® 32-bit της σειράς Value-line STM32F030K6T6
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Πυρήνας: Επεξεργαστής ARM® Cortex®-M0 32-bit με συχνότητα έως 48 MHz
  • Μνήμη: 16 έως 256 KB μνήμης Flash, 4 έως 32 KB SRAM με έλεγχο ισοτιμίας υλικού
  • Διαχείριση Ενέργειας: Ψηφιακή τροφοδοσία & τροφοδοσία I/O: 2.4V έως 3.6V, λειτουργίες χαμηλής κατανάλωσης (Sleep, Stop, Standby)
  • Σύστημα Ρολογιού: Ταλαντωτής κρυστάλλου 4-32 MHz, ταλαντωτής RTC 32 kHz, εσωτερικοί ταλαντωτές RC 8 MHz και 40 kHz
  • Δυνατότητες I/O: Έως 55 γρήγορες I/O με δυνατότητα αντοχής σε 5V και αντιστοίχιση εξωτερικών διακοπών