Ik ben online Chatten Nu
Productdetails:
Plaats van herkomst: CN
Merknaam: ST
Certificering: rohs
Modelnummer: STM32F030K6T6
Document: 1481271865294.pdf
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: consult with
Verpakking Details: T/R
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 100000
Contact Praatje Nu
beschrijving
Productcategorie:: MCU Max Speed (Mhz): 48 MHz
De Breedte van de gegevensbus:: met 32 bits De Grootte van het programmageheugen:: 32kB
Gegevens RAM Size:: 4KB Bedrijfsspanning: 2.4V~3.6V
Aantal I/O's:: 26
Markeren:
STM32F030K6T6 32-bit MCU met ADC
ARM-gebaseerde microcontroller met 256 KB Flash
STM32F030K6T6 MCU 2
STM32F030K6T6 Value-line ARM®-gebaseerde 32-bits MCU
Belangrijkste kenmerken
  • Kern:ARM® 32-bits Cortex®-M0 CPU met een frequentie tot 48 MHz
  • Geheugen:16 tot 256 KB Flashgeheugen, 4 tot 32 KB SRAM met hardwarepariteit
  • Energiebeheer:Digitale I/O-toevoer: 2,4 V tot 3,6 V, lage stroommodus (slaap, stop, standby)
  • Clock systeem:4-32 MHz kristal-oscillator, 32 kHz RTC-oscillator, interne 8 MHz en 40 kHz RC-oscillatoren
  • I/O-capaciteit:Tot 55 snelle I/O's met 5V tolerante capaciteit en externe interrupt mapping