Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: ST
Sertifika: rohs
Model numarası: STM32F030K6T6
Belge: 1481271865294.pdf
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: consult with
Ambalaj bilgileri: T/R
Teslim süresi: 5-8 gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union
Yetenek temini: 100000
İletişim Şimdi konuşalım.
Açıklama
Ürün Kategorisi:: MCU Maksimum Hız (MHz): 48MHz
Veri Yolu Genişliği:: 32 bit Program Hafıza Boyutu:: 32 KB
Veri RAM Boyutu:: 4KB Çalışma Gerilimi: 2.4V~3.6V
G/Ç sayısı:: 26
Vurgulamak:
STM32F030K6T6 32-bit MCU ADC'li
256KB Flash'lı ARM tabanlı mikrodenetleyici
STM32F030K6T6 MCU 2.4-3.6V çalışma
STM32F030K6T6 32 bit değer hattı ARM® tabanlı MCU
Temel Özellikler
  • Çekirdek:ARM® 32 bit Cortex®-M0 CPU, frekansı 48 MHz'e kadar
  • Hafıza:16 ila 256 KB Flash belleği, donanım eşitliği ile 4 ila 32 KB SRAM
  • Güç Yönetimi:Dijital I/O kaynağı: 2.4V ila 3.6V, düşük güç modları (Uyku, Durma, Bekleme)
  • Saat Sistemi:4-32 MHz kristal osilatörü, 32 kHz RTC osilatörü, iç 8 MHz ve 40 kHz RC osilatörleri
  • I/O kapasitesi:5V toleranslı yeteneğe ve harici kesinti haritasına sahip 55'e kadar hızlı giriş/çıkış